Etiketler: Ucuz Lacontrie Sıcak 2019 Yeni Varış Yetişkin Bale Etek Moda Performans Kostüm Örgü Tutu Etek Elastik mini bilya Elbisesi Etek T017, Yüksek Kalite Lacontrie Sıcak 2019 Yeni Varış Yetişkin Bale Etek Moda Performans Kostüm Örgü Tutu Etek Elastik mini bilya Elbisesi Etek T017, Çin Etekler Tedarikçiler.

₺39.08 ₺72.40
  • Stokta var
  • h14135

• boyut: One Size
  • stil: Skater Skirts
  • desen Türü: Katı
  • elbiseler Uzunluk: Üstü Diz, Mini
  • bel ölçüsü: İmparatorluk
  • Marka Adı: lacontrie
  • dekorasyon: Hiçbiri
  • malzeme: Ağ,Polyester
  • siluet: Balo
  • Model Numarası: women skirt

Lacontrie Sıcak 2017 Yeni Varış Yetişkin Bale Etek Moda Performans Kostüm Örgü Tutu Etek Elastik mini bilya Elbisesi Etek T017
BOYUT GRAFIK Yetişkin Tarzı Boyutu (cm) Omuz Yükseklik için Bel Elbise Uzunluğu Hem Ücretsiz Boyutu 145-180 45-110 38-40 1 INÇ = 2.54 CM, biz de çocuk tarzı, isterseniz mesaj bırakın lütfen Ipuçları: Öğe elle ölçülen, 2-3 cm farklı olabilir, ve farklı monitörler olabilir biraz değişik renk resim üzerinde, bu Boyutu infos sadece referans için.
1) alıcı: Merhaba, satıcı, mağazada tüm öğeleri ücretsiz nakliye veya değil vardır?
Myfavourite: evet ücretsiz nakliye için Çin Sonrası Hava Posta.
2) alıcı: Merhaba, satıcı, uygun boyutu seçmek için bize yardımcı olabilir? Ne boyutu almak gerekir?
Myfavourite: bizim boyut masa göre boyutu seçebilirsiniz, ama bir sapma var 1-5 cm dinlenmek döşeme nedeni olarak. Sen bize kilo ve boy söyleyin seçmek için boyutu.
3) alıcı: Merhaba, satıcı, benim paket almadım, ne oluyor? Neden takip numarası takip? Bu geçersiz olduğunu?
Myfavourite: Merhaba arkadaşım, biz gönderilen sonrası, belki onlar yapmak zorunda bazı çalışma süreci. Ve değil upload bilgi
4) alıcı: Merhaba, satıcı, benim paket var, ama giyim (pantolon) resim olarak aynı değildir, kalitesi kötü olduğunu, Ben bunu sevmiyorum.

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler